Search
  • Miroslav Pezda

Váš věk je vaše volba

Updated: Mar 31"Stárnutí je nemoc, která se dá léčit," říká provokativně známý profesor Harvardovy univerzity David A. Sinclair, jenž se celoživotně zabývá problémem stárnutí a dlouhověkosti z pozice genetiky a biologie stárnutí.


V myRASY se stejným tématem zabýváme z malinko jiného směru - a to, ze směru "řízené fyzické aktivity, která je prokazatelně nejúčinnějším prostředkem, který v dnešní době v medicíně máme - prostředkem silnějším než jakýkoli lék," tedy alespoň podle slov Dr. Euana Ashleyho ze Stanfordské univerzity v Kalifornii.


Díky stovkám tisícům měření vrcholových sportovců a optimalizace jejich sportovního výkonu a následné regenerace v příbuzné aplikaci mySASY, jsme vyvinuli novou technologii se systémem obráceného stárnutí myRASY, kterou nyní necháváme testovat široké veřejnosti formou finálního prototypu.Zapojte se do Beta testování a vyzkoušejte světovou premiéru technologie, která vám pomůže zpomalit, zastavit, nebo obrátit vaše stárnutí. Zjistěte, kolik vám doopravdy je a sledujte rychlost a směr vašeho stárnutí.


Prototyp aplikace myRASY je nyní k dispozici na https://bit.ly/3cfPNMf a vaše zpětná vazba nám pomůže ho dotáhnout do cíle. Testování prototypu zabere jen pár minut a vaše odpovědi (především skrz dotazník, který se objeví v průběhu testování) nás nasměrují k finální podobě aplikace pro milóny uživatelů po celém světě.


Prototyp je ve formě "klikacích obrázků" jednotlivých částí aplikace, které nemohou poskytnout skutečné hodnoty - ty budou k dispozici až ve finální podobě aplikace, přesto m vaše zpětná vazba velký význam a je pro nás nesmírně cenná.


A co více, pokud nám zanecháte svůj emailový kontakt, tak Vám bude přednostně nabídnuta možnost beta-testování první verze aplikace.


Váš věk je vaše volba.

Konečně!

Děkujeme za váš zájem o myRASY.541 views0 comments