Search
  • myrasy

Posilování, golf i týmové sporty. myRASY nabízí aktivity pro všechny!


Téměř 100 aktivit! Špičková aplikace myRASY, která pracuje s autonomním nervovým systémem (ANS), nabízí velkou škálu možností, jak se budete moct hýbat a obracet vaše stárnutí. Nejen, že uvidíte váš věk organismu, ale aplikace vám vytvoří i speciální plán aktivit.


Aktivity jsou rozdělené do tří úrovní zátěže: lehká, střední a těžká. A do každé z těchto kategorií si zvolíte vaše oblíbené sportovní činnosti, aby vás samotný proces zastavování stárnutí bavil. Budete si moct kontrolovat a řídit vaše tělo, čímž si zlepšíte vlastní zdraví.


Můžete si navolit například i týmové sporty – fotbal, hokej, házenou či volejbal. Všechny zmíněné kromě volejbalu spadají do těžkého stupně.


S myRASY, která vychází z populární aplikace pro sportovce mySASY, máte možnost si zajít také na kuželky i lukostřelbu – obě aktivity jsou pochopitelně jen lehká zátěž.


V nabídce je i plno posilovacích cviků v rámci těžké náročnosti – vzpírání, funkční silový trénink, kruhový trénink, cvičení s vlastní váhou, se švihadlem, chůze do schodů i smíšené kardio.

Lehká zátěž? Třeba rybaření nebo jóga

Co je zajímavé, tak některé aktivity mohou být opravdu pro nadšence některých koníčků. V lehké zátěži je rybaření, ve střední intenzitě golf, turistika i paragliding. Pokud vám myRASY nabídne na nějaký den střední zátěž, můžete si ji doslova užít někde v krásné přírodě.

V zimních obdobích můžete jít bruslit, na běžky, lyže i snowboard. Oceníte to pochopitelně v zimě, kdy si budete chtít splnit těžký stupeň v aktivitách.


Počítá se ale i například společenský tanec (střední zátěž) a pilates. V lehké zátěži naleznete jógu či zklidnění mysli a těla pomocí meditace.


Některé aktivity mají dva stupně náročnosti

Mezi základní pohybové aktivity patří běh, který má dva stupně zátěže. Když poběžíte rychlostí okolo šesti až osmi kilometrů za hodinu, bude se jednat o střední zátěž. Při větší rychlosti by byl běh v nejtěžším stupni.


Na podobném principu se rozlišují i další aktivity, a to jsou například jízda na kole, chůze, plavání a další.


My jsme vám navíc ukázali jen zlomek aktivit, které myRASY nabízí. V nabídce v podstatě najdete vše, na co si vzpomenete - badminton, tenis, squash, stolní tenis, box či bojové sporty.


Každý z uživatelů si tak skutečně nalezne svůj způsob k tomu, aby zastavil či obrátil své stárnutí pomocí vědecké metody ANS. Velká výhoda je i velká vstřícnost samotné aplikace myRASY k samotným uživatelům.


Plán aktivit je vstřícný. Uživatel si ho může upravovat

„Pokud uživatel nějaký pohyb dělá, napíše nám to v daných kategoriích. Pokud ne, tak si aspoň může představit, co by rád dělal a vybere si aktivity podle sebe. My na něho připravíme na míru šitý program, kde má plán na každý den. Nastavíme to v mnoha stupních volnosti,“ povídal v rozhovoru pro myRASY jeden ze zakladatelů Radim Šlachta.


Pokud to člověku nebude zrovna vyhovovat, může si svůj plán podle libosti upravit a změnit si aktivity na jiné dny. Však velkou roli hrají někdy i vnější vlivy jako počasí.


A jak sami vidíte, aktivit se nemusíte bát. „Nebude to o žádné kulturistice a ani o tréninku na Tour de France. Budeme doporučovat aktivity, které pro uživatele budou nejlepší,“ dodal odborník na zdravý životní styl.

Pokud chcete být u vývoje samotné aplikace, která bude brzy spuštěna, můžete se přihlásit do našeho systému. Případně sledujte naši stránku na Facebooku nebo rovnou skupinu, kde najdete i první verzi aplikace.

147 views0 comments