Search
  • myrasy

5 důvodů aneb proč nám poskytnout emailovou adresu?


Aplikace na obrácené stárnutí myRASY, která pracuje s ANS funkčním věkem, brzy vyjde. My vám zatím nabízíme důvody, proč se vám vyplatí přihlásit si k nám odběr na vaši emailovou adresu.

Pravidelné informování o novinkách

Neunikne vám sebemenší nová zpráva ohledně vývoje naší aplikace na obrácené stárnutí. Pravidelně vám pošleme odkaz na náš nový blog a vy se tak budete moct dozvědět něco více o této špičkové aplikaci myRASY. Například nepřijdete o tento rozhovor se zakladatelem projektu Radimem Šlachtou.

Budete se podílet na testování myRASY

Pro nás je i velmi důležitá zpětná vazba právě od našich uživatelů, jelikož chceme, aby tato aplikace byla naprosto dokonale vytvořená. Jak vyjde nový prototyp, pošleme vám na něj odkaz a vy si budete moct vyzkoušet nové funkce. A poté nám můžete napsat i jakoukoliv připomínku. Podívejte se na naši poslední verzi prototypu, najdete ji na naší skupině na Facebooku.

Budete první u spuštění tohoto projektu!

Prvními oficiálními uživateli celé aplikace můžete být právě vy. Vydání myRASY bude velkolepé a máme s touhle aplikací na lepší zdravotní styl velké plány. Tak proč byste u toho nemohli být první zrovna vy? Vám pošleme informaci o spuštění myRASY hned mezi prvními a budete mít menší náskok.

Začnete jinak žít: obrátíte vaše stárnutí

To je snad to nejdůležitější. Hlavní myšlenka celého projektu je, aby lidé omládli a obrátili svůj věk organismu. Budete si moct měřit pravidelně váš funkční věk, kdy měření probíhá díky vědecké metodě SA HRV a náš zakladatel Radim Šlachta se tomuhle tématu věnuje už okolo dvaceti let.

Začleníte se do naší komunity, která chce změnit svůj život

Výzvy se dělají lépe, když na ně nejste sami. V komunitě si můžete předávat vaše zkušenosti, rady nebo tipy. A například v naší skupině na Facebooku najdete plno dalších osob, které budou mít stejné cíle jako vy – obrátit stárnutí – začít pořádně žít.

A takový bonus – až aplikace vyjde, bude email pro vás také velmi důležitý. Budete informováni o aktualizacích či budoucích verzích myRASY.

myRASY pracuje s autonomním nervovým systém (ANS), který řídí vnitřní podmínky organismu bez vědomé činnosti jedince. Na starost má tedy věci jako trávení, dýchání, spánek, regulaci metabolismu, funkci vnitřních orgánů i srdeční frekvenci. Nejvíce činností ANS je nevědomých. Více se dočtete ZDE.

Měření funkčního věku vám zabere zhruba čtyři minuty denně.


Email můžete zadat i na hlavní stránce myRASY.

53 views0 comments